II Zlot Krótkofalowców "PSZCZELNIK 2014"
Dodane przez Admin dnia 11. czerwiec 2014

Myśliborski Klub Łączności SP1PMY zaprasza 5 lipca 2014 r. na II Zlot Krótkofalowców "PSZCZELNIK 2014".Zlot, który odbędzie się (tak jak w ubiegłym roku) na terenie gospodarstwa agroturystycznego państwa Mockałło w miejscowości Pszczelnik 2 (przy drodze nr 11 Myślibórz - Dębno, ok. 6,4 km od Myśliborza). Na miejscu znajduje się 20 miejsc noclegowych w pokojach 2 osobowych. Cena w zależności od standardu od 40 zł do 60 zł od osoby. Konieczna wcześniejsza rezerwacja - telefon nr 608 063 032.Na terenie zlotu można rozbić namiot - 10 zł/dzień, jak również postawić przyczepę campingową - 15 zł/dzień (dostęp do energii elektrycznej, wody).

 

Na miejscu istnieje możliwość:

- wypożyczenia roweru - 5 zł/godz, lub 20 zł za cały dzień;

- dla chętnych może zostać zorganizowany spływ kajakowy rzeką Myślą (trasa do wyboru od 2,5 godziny do 8 godzin) - opłata 30 zł od osoby.

Na uczestników zlotu będzie czekała pyszna grochówka i inne przysmaki. W programie m.in.: prelekcje nt "Skąd się wzięli lotnicy litewscy w Pszczelniku", "Łowy na lisa", "Wykorzystanie różnych technik cyfrowych w łącznościach amatorskich - JT65", pokaz samochodu pomiarowego UKE, pokaz szybkiej telegrafii, konkursy: odbioru telegrafii Rufz XP, QLF, radiopelengacji. Przewidujemy prezentację anten, giełdę, militaria i wiele innych atrakcji. Nie zabraknie wielu atrakcji, a wśród nich losowanie nagród dla uczestników zlotu i tradycyjnego ogniska z pieczonymi kiełbaskami. ZAPRASZAMY! ABY NIE OMINĘŁY CIEBIE TE WSZYSTKIE ATRAKCJE, A ZWŁASZCZA, BY NIE ZABRAKŁO GROCHÓWKI - ZGŁOŚ NAM SWÓJ UDZIAŁ W ZLOCIE PRZESYŁAJĄC MAILA NA ADRES: sp1pmy@gmail.com LUB TELEFONICZNIE NA NUMER 606 117 096.

Organizatorzy